Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » B tým » O nás

Co jsme zač?

publikováno 19.01.2017 (aktualizováno 18.12.2019)

Statistika nuda je, má však cenné údaje. Stejně tak se v nich dozvíte mnoho, ale zdaleka ne všechno. Připravili jsme tak pro vás pár informací, které ve statistikách a různých přehledech jen tak nenaleznete.

Náš B tým je velmi mladý, věkový průměr má jen něco kolem pětadvaceti let. nejčastěji pak mají naši hráči třiadvacet a jsou bývalí hokejisté, i když v týmu to zdaleka neplatí o všech. Jádro však tvoří právě bývalí hokejoví hráči, díky nimž hra soupeře víc bolí, ale pak také několik málo odchovanců, kteří zůstávají klubu přes jeho mnoho vzestupů a pádů stále věrní. :-)

V zápasech vyznáváme útočné pojetí hry plné střel, někteří hráči pak hrají vyloženě na sílu. Někteří soupeři nás kvůli tvrdší hře moc nemusí, platí však, že pokud druhá strana nehraje zbytečně agresivně, pak se k takovému pojetí hry neuchylujeme ani my. Snad vždycky jsme pak sportovně pozdravili na závěr zápasu soupeře, někdy přidali i nějaké to gesto (teď nemyslím prostředníček ala "Jsi jednička" ale třeba úsměv, poplácání, pár slov navrch).

Ano, málem bych zapomněl, co vlastně hrajeme za ligu. Nyní, v sezóně 2016/2017, působíme v OL Přeboru mužů. Je to sice nejnižší soutěž, svou kvalitu však má. Často pak zde hrávají i borci kteří normálně nastupují o dvě tři ligy výš. A to je teprv hukot.

Jak pak název napovídá, k turnajům nejezdíme daleko. Olomouc, Velká Bystřice, Kojetín, všechno máme pár desítek minut autem. Právě auty se téměř všude dopravujeme a tímto děkuji řidičům, že je jich vždy dost. Do kufru jsme ještě nikdy nikoho nacpat nemuseli. (H)

V sezóně 2019/2020 už tvoříme dobrý, velmi mladý kolektiv. Kluci se už navzájem znají delší dobu a je to znát. Ale "ponorka"? Ta snad zatím nehrozí.

A co na závěr? Jsme dobrá parta, asi nejlepší za poslední tři roky. Užíváme si i díky tomu nejen florbalu, ale taky hodně zábavy. A o tom to je...