Úvod » A tým

Týden ve znamení posunutých zápasů

publikováno 10.10.2018

Zatímco v srpnu bylo živo na přestupovém "trhu". září je už ve znamení zápasů. A také jejich přesunů.

Prostějov - Hned dvakrát za poslední týden se zásadím způsobem změnil program soutěží hraných v Olomouckém kraji. První podnět přišel minulý týden ze strany našeho klubu.Požadavek byl na přesun dvou utkání OL ligy mužů, a to s FBS Olomouc a FBC Mohelnice. Důvod byl jasný: po absenci řady hráčů (společná dovolená) a velké marodce nemožnost poskládat na zápasy "a" týmu mužstvo. Oba soupeři byli naštěstí shovívaví, na přesun přistoupili, za což jim tímto děkuji.

Na další změnu se pak nemuselo čekat dlouho. Závěrem týdne se ozval FBC Droždín s žádostí o posun juniorského turnaje, na němž opět figurují FBC Playmakers Prostějov. Jeseník však posunutí ze soboty 13.10 na neděli 14.10. odmítl. Výsledkem tak je odsunutí turnaje na termín až po novém roce.

Utkání se nakonec přesouvat daří. Nicméně se ukazuje, že s jakýmikoli posuny se pojí celá řada problémů a je těžké najít vhodný náhradní termín. Buď část hráčů někde píská nebo nastupuje ještě za jinémužstvo. Případně chybí hala. I z toho důvodu musíme doufat, že žádné další změny, zvlášť ty na poslední chvíli, už nebudou potřeba.