Playmakeři přihlásili do soutěží dvě mužstva

publikováno 08.06.2019

PROSTĚJOV Přelom května a června není ve florbale jen časem bilancování, ale také přihlašování soutěží. Nejinak tomu je letos. A na toto období se připravili také prostějovští Playmakeři.

Zatímco loni byla mužstva přihlášená tři (A a B tým a Junioři), letos dochází k přihlášení jen dvou týmů - mužů a juniorů. Důvody jsou nasnadě: Áčko prožilo neslavnou sezónu zakončenou sestupem. A v důsledku toho v týmu skončili tři důležití hráči, z nichž jeden ukončil kariéru.

Řada jiných hráčů naopak pokračuje. A s tím i junioři, kde se během posledních dvou let vytvořilo tvrdé a početné jádro hráčů, na které je spoleh. "Na začátku roku vypadala situace všelijak. V úvahu tehdy přicházel i konec činnosti. Nyní je z toho jen krok zpět, věřím ale, že následovat budou dva vpřed," poznamenal k situaci sekretář klubu Michal Sobecký.

Playmakeři tak budou hrát v sezóně 2019/2020 OL Přebor mužů, kde dosud působilo jejich Béčko. Juniory i nadále čekají zápasy ve 3. lize juniorů. O dalších změnách a zajímavostech bude klub průběžně informovat.