Lukáš Brumlík: Trápí nás nestálost výkonů

publikováno 30.12.2019

PROSTĚJOV Společně s Martinem Pekařem přišel na podzim k týmu, který postupně rostl počtem i výkonností, stále ale nenaplňoval svůj potenciál. Trenérský tandem se juniorů ujal a postupně z nich buduje kvalitní, sebevědomý tým. Jak se jim to daří? Jaké jsou cíle do zbytku sezóny? A kdo příjemně překvapil? I na tyto otázky odpověděl Lukáš Brumlík.

* Jak hodnotíš výkony týmu a jak jsi spokojený s postavením v tabulce?

"Výkon se zlepšuje, ale ještě to chce hodně práce. Chtěl sem o tři body více a být alespoň o jeden flekv tabulce výš."

* Co se zatím ukázalo jako nejsilnější stránka/největší slabina?

"Nejsilnější stránkou je, že když tým chce, tak dokáže bojovat a uhrát slušný vysledek. Nejslabší naopak nestabilní výkony."

* Jak jsi spokojený s přístupem hráčů?

"Přístup některých bohužel není dobrý."

* Co bys rád na jaře oproti podzimu s Martinem Pekařem změnil nebo zlepšil?

"Rád bych byl za stálost výkonů a proměňování šancí. Také by to chtělo poskočit trochu v tabulce (tým je aktuálně na šestém místě ze sedmi, pozn. red.)"

* Je někdo, kdo tě z hráčů ne/příjemně překvapil?

"Nepříjemné překvapení je pro mě asi přístup některých hráčů. A příjemným překvapením je snaha a bojovnost některých hráčů, nejvíce asi Peti Martínka. A gólmani, na těch je vidět velké zlepšení."